Přečtěte si obchodní podmínky a následující texty

Na webových stránkách či telefonicky si zarezervujete vámi zvolený den a čas.

Po příchodu do našeho studia o vás bude dobře postaráno, je pro vás připraveno posezení ve vyčkávací zóně. Je žádoucí, abyste přišli dříve, ideálně 10 minut před začátkem hrací doby, a to z důvodu vyřízení formalit a přípravy programu s obsluhou. Program můžete samozřejmě v průběhu hrací doby stále přizpůsobovat, domluva je pouze rámcová, abyste měli představu o naší nabídce.

Platba bude vyžadována předem, ještě když budete ve vyčkávací zóně. Náš personál se na konci vaší hrací doby bude již věnovat nově příchozím zákazníkům, proto je to organizačně nutné.

Tento čas ještě náš personál využije k tomu, aby s vámi probral vaši případnou registraci účtu u společnosti Steam, pokud jej nebudete mít a projevíte o něj zájem.

Na začátku vaší hrací doby vám pomůžeme nasadit přilbu virtuální reality a budeme vás instruovat v prvních krocích. Pomůžeme vám spustit aplikaci a bude váš navigovat také uvnitř aplikace. Personál je zaškolen na většinu her, takže vám může radit.
Po nasazení přilby virtuální reality vám úplně zmizí okolní prostředí a budete vnímat pouze obraz vygenerovaný přilbou. Dostanete se do virtuálního prostředí ve kterém ale vládnou stejné zákonitosti a pravidla jako v tom reálném, můžete se rozhlížet, chodit, krčit se a pomoci ručních ovladačů brát do rukou předměty, více o virtuální realitě zde.

Budete pohybovat po herní zóna a velikosti 4,5×3,5 metrů, která zajistí plnohodnotné využití celého potenciálu stanice , která je v našem studiu založena na zařízení HTC VIVE, což je v současnosti nejlepší platforma virtuální reality na trhu. Herní zóna je prosta jakýchkoli předmětů a nehrozí tedy žádná kolize. Obsluha bude k dispozici po celou dobu, míru asistence si určíte sami. Výjimkou je posledních 10 hracích minut, kdy už se musí věnovat nově příchozím zákazníkům.

Pro vaši rodinu nebo přátele (skupina max. 5 lidí), kteří s vámi přijdou, je vyhrazena odpočinková zóna s pohodlnými křesly, ze které mohou sledovat váš výkon ve virtuální realitě na širokoúhlé obrazovce. Za jeden hodinový poplatek si může VR brýle užít každý člen skupiny.

5 minut před koncem hrací doby, budete upozorněni prvním zvukovým signálem, na konci hrací doby budete upozornění druhým zvukovým signálem.
Po skončeni vymezeného času odevzdáte brýle obsluze a vyklidíte hrací plochu pro dalšího zákazníka.

Doporučujeme si na sebe vzít pohodlné volné oblečení a obuv, některé aplikace vyžadují pohybovou aktivitu

Komu je studio určeno

Virtuální realita není jenom pro pařany, každý si v ní najde svoje.

Zjistit více ...

Na co si dát pozor

Přestože většinu nestandardních situací řeší naše obchodní podmínky, uvádíme ve zkratce to nejdůležitější.

Zjistit více ...

Steam účet – důležité!

Předtím než nás navštívíte, je vhodné založit si Steam účet. Zpřístupníte si tak spoustu her, které vám nemůžeme nabídnout přes naše komeční licence.

Zjistit více ...

Obchodní podmínky

Práva a povinnosti V-Rabbit studia a zákazníků.

Zjistit více ...