O nás

 

VR-studio je troufalý projekt dvou mladých lidí Karla a Lucky, kteří se nadchli pro virtuální realitu a rozhodli se zpřístupnit ji i lidem, kteří nemají nemalý obnos na pořízení výkonného PC a nákup helmy. Chceme nabídnout co nejednoduší formou VR všem lidem, ne jen geekům a hráčům PC her. VR totiž dokáže zprostředkovat zážitky, které jsou pro normálního člověka  nemožné, jako let na měsíc. Dokáže zpřístupnit místa která jsou přístupná jen obtížně a draze, např: návštěva korálového útesu nebo katedrály Sv. Víta (komu by se chtěli stát ty fronty).

Na hráče samozřejmě nezapomínáme a tak Karel testuje nejnovější hry pro VR a na ty nejlepší se snaží dostat komerční licenci aby si je mohli zahrát i zákazníci. Na našich stránkách budou pravidelně vycházet recenze těchto her.

V současnosti jsme navázali spolupráci s OC Grand v Pardubicích, kde jsme se setkali se svěžím přístupem a obdobným nadšením pro nové trendy, takže ve společně připravujeme prostory pro zákazníky, kde si budou moci virtuální realitu vyzkoušet.