Dota 2 ve VR

Dech beroucí nadstavba pro Dota 2, přes kterou můžete pohlédnout svým hrdinům z očí do očí. Co je ale nejlepší - můžete sledovat zápasy těch nejlepších týmů přímo z bojové vřavy. 

Hra samotná ve VR bohužel hrát nejde. Po tomto zjištění jsem byl dost zklamaný. Nicméně poté, co jsem si aplikaci vyzkoušel, se moje nadšení rychle vrátilo. Nepatřím mezi fanoušky hry, hrál jsem pouze původní DOTA, která byla součástí W3, přesto jsem v aplikaci ocenil prohlížení hrdinů ve virtuální realitě. Pasivní sledování zápasů je taktéž vynikající.

Někde jsem četl, že jde o budoucnost sledování zápasů. Věřím tomu. Začíná být poměrně populární zápasy pouze sledovat namísto přímého hraní; koukat na někoho, kdo hru skutečně umí, je pastva pro oči. Sám se občas kouknu na nějaký zápas SC2 nebo CS-GO.  Valve nabízí vyjímečný zážitek z jejich sledování. 

Jestli jste fanouškem DOTA 2, jistě máte srpen 2017 vyznačený ve svém kalendáři červeně. Mistrovství světa se nehraje každý den:-) Pokud bude zájem, zpřístupníme naše studio ke sledování zápasů online.

Již nyní si můžete prohlédnou záznamy starších zápasů a vychutnat si bitvu z pohledu hrdinů.

Posted in hry, steam.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *