Rozšiřujeme se – otevíráme v průběhu února

Zájem zákazníků je veliký a to nás těší. Abychom uspokojili Váš zájem budeme se rozšiřovat. Zůstáváme v OC Grand, ale posuneme se o patro výše do mnohem většího prostoru a přidáme jednu novou stanici. Budeme tedy mít tedy dvě stanice a ještě více prostoru, který zajistí vaše pohodlí.
Nové studio se bude otevírat v průběhu února. Práce finišují, ale ještě nevíme kdy bude vše vyladěno ke spokojenosti všech. Sledujte prosím náš Facebook pro aktuální informace.

S novým studiem máme v plánu nabídnout i novou službu. Množí se nám dotazy, zda si lidé mohou přinést vlastní počítač a zahrát si vlastní hry ve virtuální realitě. Taková služba je dosti časově náročná a obtížná, tedy drahá a riziková jak pro naše počítače, tak pro počítače zákazníků, které mohou utrpět při přepravě. Nabídneme tedy čistě herní zábavu vašich oblíbených AAA titulů které převedeme do virtuální reality. Tato služba bude bohužel dostupná pouze hráčům, kteří již dotyčnou hru vlastní a chtějí si ji vyzkoušet ve virtuální realitě.
Budeme pro vás testovat následující hry: DOOM4, Warthunder, world of tanks, DoTa2.
Napište nám na: info@v-rabbit.cz, které další hry byste si rádi zahráli.

Posted in Novinky, o studiu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *