Máme OTEVŘENO!

Je to tady! Konečně jsme otevřeli a s napětím očekávali první zákazníky.
Ti se zanedlouho ukázali i s pekáčem buchet (které jsem bohužel zapomněl vyfotit) jak se sluší a patří na první otvíračku. Pochopitelně, že otvíračky se účastnila především rodina, přátele a známí, nakonec ale přišel i první platící zákazník, což jsme po pravdě řečeno ani nečekali. Očekávali jsme spíše, že všichni budou mít v hlavě volby, Velkou pardubickou, pardubické Městské slavnosti a ohňostroj. Bohužel se nám nepovedlo využít Městských slavností k propagaci, protože jsme byli plně vytíženi přípravou studia tak, aby pro vás bylo maximálně komfortní a přátelské.
Zdá se, že první den byl téměř celý ve znamení dětí, kteří k tomu své rodiče ani nepustili. Na druhou stranu někteří rodiče ani sami nechtěli Vive vyzkoušet, protože hraní her není pro dospělé. Jen ať si děti užijí! Nakonec jsme většinu přesvědčili a situace se obrátila. Rodiče zabrali plochu pro sebe a děti měly utrum. Byly chvíle, kdy jsme litovali, že máme jen jednu stanici.
Než jsme se pořádně rozkoukali bylo osm hodin večer a museli jsme se moc omlouvat ostraze, že jsme první den přetáhli.
První den s virtuální realitou v Grandu uběhl jako voda, ale další jsou před námi a my máme otevřeno každý den. Budeme se snažit aby jste se u nás cítili příjemně a užili si první kontakt s virtuální realitou v přátelském prostředí.
Těšíme se na vás!

Posted in Novinky.

2 Comments

  1. Cesta na Měsíc byl můj splněný dětský sen. Neil Armstrong a Buzz Aldrin byli skvělí spolucestující. Nic nevzdávejte, já se dočkal po 50 letech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *