Steam účet – důležité!

Doporučujeme si založit dopředu Steam účet. Stáhli jsme pro vás nejlepší free aplikace, které si tímto zdarma zpřístupníte.
Steam je největší herní portál na světě, který slouží ke stahování a nákupu her. Též umožňuje komunitní služby. Jde o seriózní portál a nehrozí tedy žádný spam.

Steam účet si můžete založit ZDE doma nebo později ve studiu.
Přes svůj účet se pak můžete dostat k aplikacím které jsou zdarma, ale my vám je legálně nemůžeme nabízet, protože jejich tvůrci neumožňují komerční licenci.
Řada free aplikací je vysoce kvalitní a mnohdy převyšuje i placený obsah.

Pokud z nějakého důvodu nechcete zakládat Steam účet, ničeho se nebojte. Několik měsíců jsme testovali dostupné hry a vybrali jsme pro vás ty nejlepší, na které jsme zajistili licence.

Posted in o studiu.

2 Comments

  • Dobrý den Jirko,

   Tato možnost bude u vybraných titulů. Aby jste si u nás mohl zahrát hru, kterou jste si koupil nebo stáhnul na Steamu, musíme ji i my mít staženou/ koupenou. Vy když se pak přihlásíte na Steam na našem počítači, tak se vám zpřístupní všechny hry které máme oba (hra kterou máte vy a my ne, se vám nezpřístupní).

   Nyní, když máme nové studio, se nám uvolnili ruce a předěláváme kompletně nabídku. Již nyní máme pro hráče připravené tituly jako Project Cars nebo Doom.

   Tyto a další budou v nabídce od začátku dubna, ale pozor pouze pro ty zákazníky kteří jsou jejich majiteli na Steamu.

   Napište o jakou hru máte zájem a my vyhodnotíme jestli ji stáhneme (pokud se vám jedná o hru zadarmo, tak ji většinou pro zákazníka stáhneme), pokud ano budete si ji moci u nás zahrát přes svůj účet.

   S pozdravem, Karel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *