Na co si dát pozor

Virtuální realita je nenáročný typ zábavy a neklade na vás moc nároků. Přestože většinu nestandardních situací řeší naše obchodní podmínky (doporučujeme si je přečíst, neboť razíme zásadu „informovaný zákazník = spokojený zákazník), uvádíme ve zkratce to nejdůležitější.

Termín si zarezervujte v našem rezervačního systému kde si můžete vybrat přesný čas.

Když budete mít rezervaci je dobré přijít cca o deset minut dříve. Vyřídíte si tak formality mimo herní čas.

Na hrací ploše může být jen jeden zákazník a personál jinak hrozí k kolize. Malé děti většinou nechápou, že je maminka nebo starší sourozenec s přilbou nevidí a pletou se pod nohy, je dobré mít je pod kontrolou dalšího rodiče nebo je sebou vůbec nebrat.

Určitě je vhodné zmínit, že náš personál nevpustí do studia nikoho pod vlivem alkoholu ani jiných omamných látek. Nebudeme samozřejmě dávat lidem dýchnout, ale je i vašem vlastním zájmu přijít střízliví. Chráníme tím především vaše zdraví.

Z důvodu zajištění bezpečnosti nepřicházejte ve vyšší skupině než 5 osob. Pokud přijdete jako rodina s dětmi, je možné po dohodě s obsluhou vpustit všechny členy rodiny.

Zvažte svůj zdravotní stav a přizpůsobte jej programu. Některé hry jsou svižnější a vyžadují fyzickou kondici. Zdravotní riziko hrozí též epileptikům..

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tým V-Rabbit

Posted in o studiu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *